Академиялық ұтқырлық бағдарламасы шеңберінде оқыту

2023 жылғы 30 қаңтар және 3 ақпан аралығында екінші курс студенттері мейіргер ісі мамандығы, 2 курс (2 жыл 6 ай, жеделдетілген бағдарлама) «Мамандандырылған мейіргерлік көмек» пәні бойынша «Астана медицина университеті» КеАҚ студенттерін Zoom платформасы арқылы академиялық ұтқырлық бағдарламасы шеңберінде оқыту ұйымдастырылды.

Оқу кезеңінде студенттерге тақырыптық жоспарға сәйкес дәрістер, практикалық сабақтар, ағымдағы бақылау өткізілді.

Zoom платформасы арқылы оқытуды «Семей медицина университеті» КеАҚ мейіргер ісі кафедрасы меңгерушісінің орынбасары Р. М. Кисина жүргізді.

Мейіргер ісі мамандығының «Семей медицина университеті» КеАҚ 2 курс (2 жыл 6 ай) студенттеріне академиялық ұтқырлық бағдарламасы шеңберінде ZOOM платформасы арқылы 2023 жылғы 30 қаңтар және 3 ақпан аралығында «Мамандандырылған мейіргерлік көмек» пәні бойынша «Астана медицина университеті» КеАҚ Мейіргер ісі кафедрасының ассистенті А. Н. Байтуганова оқыту жүргізілді.

Студенттер оқуға белсенді қатысып, қызықтырған сұрақтарын қойды.

Жарияланды:
Рубрикалар: Оқу процесі