“Қоғамдық денсаулық” кафедрасындағы конкурс нәтижелері

2023 жылдың 7 ақпанында сағат 15:00-де «Қоғамдық денсаулық сақтау» кафедрасында «Қоғамдық денсаулық сақтау» және «Медициналық профилактикалық ісі» мамандықтары бойынша ғылыми-педагогикалық бағыттағы 1 курс магистранттары арасынан талапкерлерді конкурстық іріктеу өткізілді ,  академиялық ұтқырлыққа қатысу үшін 3 ай мерзімге 9 наурыз бен 3 мамыр аралығында Милан университетінде (Италия) Эразмус+ жобасы аясында «Гармония/Үйлестіру және өзара тану еңбекті қорғау және қоршаған орта саласындағы магистратура бағдарламалары.

«Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығы бойынша ғылыми-педагогикалық бағыттағы 1 курс магистранттары Омарбаева Сабина, Оразаева Баян жеңімпаз атанды.

Конкурстық іріктеу жеңімпаздарын құттықтаймыз, сапарларыңыз жемісті және жоғары нәтижелер тілейміз.

Жарияланды: