PhD докторы Узбеков Д. Е. ғылыми атақ беру үшін құжаттарды тапсыру туралы хабарландыру

«Ғылыми атақтарды (қауымдастырылған профессор (доцент), профессор) беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 128 бұйрығына сәйкес толықтырулар мен өзгертулермен Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім Министрінің м. а. 09.01.2023 жылғы № 7 бұйрығына сай «Семей медицина университеті» КеАҚ өтініш беруші туралы ақпаратты жариялайды: профессор Ю. В. Пругло атындағы патологиялық анатомия және сот медицинасы кафедрасының доцент м. а., PhD Узбеков Дархан Есенгалиевичті қауымдастырылған профессор (доцент) ғылыми атағын беруге.

1. 1-қосымша – 30100 – «Жалпы медицина» ғылыми бағыты бойынша қауымдастырылған профессор (доцент) ізденушінің ғылыми атағы туралы анықтама (ҚАЗАҚША).
  2. 2-қосымша – Халықаралық рецензияланатын басылымдардағы жарияланымдар тізімі (ҚАЗАҚША).
  3. 30100 – «Жалпы медицина» ғылыми бағыты бойынша қауымдастырылған профессор (доцент) ғылыми атағын іздену үшін диссертацияны қорғағаннан кейін жарияланған ғылыми еңбектердің баспа жұмыстары тізімі (ҚАЗАҚША).