Қазақстан халқының бірлігі мерекесі

Бірінші мамырда қазақстандықтар Қазақстан халқының бірлігі күнін атап өтеді. Мерекенің мақсаты-тұрақтылық пен этнос аралық келісімді нығайту, халықаралық ара-қатынаста Қазақстан моделінің жетістіктерін көрсету. Психиатрия және наркология кафедрасының ассистенті Алмагамбетова А.А. № 2 Студенттер үйінде кафедралардың кезекшілік кестесіне сәйкес 1 мамыр мерекесінің маңыздылығы туралы студенттермен іс-шара өткізді. Бұл күні республикада тұратын барлық халықтарды біріктіру бойынша мерекелік іс — шаралар өткізіледі, өйткені Қазақстан-көпұлтты мемлекет.Қазіргі Қазақстан түрлі ұлттар мен ұлыстар өкілдерінің туған үйіне айналды. Барлық этностар бір жерде бейбіт өмір сүреді, ал еліміз ұлттық мәселені дана шешудің үлгісіне айналды.

Рубрикалар: Мерекелер