Полковничий аралында өткен кәсіптік бағдар беру жұмыстары

Ағымдағы жылдың 01 мамырында түлектерді жұмыспен қамту және Medical Foundation» бөлімінің әдіскері Кайгелдинова С.А. және «Педиатрия» мамандығының 2323 топ студенттері Полковничий аралында өткен Қазақстан халықтарының бірлігі күніне арналған мерекелік іс-шараға кәсіптік бағдар беру жұмыстарын жүргізді.

Қала тұрғындары мен қонақтары үшін «СМУ» КеАҚ инфрақұрылымының қарқынды дамуы, оның білім беру, ғылыми және инновациялық әлеуетінің қарқынды өсуі туралы толық ақпарат берілді.

Мереке қонақтары «СМУ» КеАҚ тарихымен және табысты қызметімен егжей-тегжейлі таныстырылды. Жұмыс барысында демалушыларға өздерін қызықтырған сұрақтар қойылды. Мектеп оқушылары ҰБТ, мемлекеттік гранттарды бөлу, «Medical Foundation» дайындық курсы туралы сұрақтар қойды.

Жұмыс барысында 2323 топ студенттері университетке түсу туралы толық ақпараты бар брошюраларды таратты.

Жарияланды: