Б.С. Буланов атындағы жүрек-қан тамыр және торакалды хирургия кафедрасында Ашық есік күні

5 мамырда “СМУ” КеАҚ УГ базасында, Б.С. Буланов атындағы жүрек-қан тамыр және торакалды хирургиясы кафедрасында кафедраның ашық есік күні аясында интерндермен кездесу өтті. Іс-шараға оқытушылар, “Ангиохирургия ересектер, балалар” мамандығы бойынша 1,2 және 3 жыл резиденттері және интерндер қатысты. Кафедра ассистенті, 2 жыл докторанты Қазымов Е. М. Абай облысының тұрғындарына, сондай-ақ республиканың барлық облыстарында тиісті бейіндегі дәрігерлік кадрларда медициналық қызметтер нарығының қажеттіліктерін ескере отырып жүзеге асырылатын”Ангиохирургия ересектер, балалар “және”Кардиохирургия ересектер, балалар” мамандықтары бойынша резидентураның білім беру бағдарламасы бойынша білікті мамандарды даярлауға бағытталған кафедраның жетістіктері мен мүмкіндіктері туралы экскурсия жүргізді.

Оқытудың “Ангиохирургия ересектер, балалар” мамандығы бойынша 1 жыл резиденті Кенжаханов Темірлан оқу процесін ұйымдастыру, осы мамандық бойынша бағалаудың перспективалары мен әдістері туралы айтып, оң кері байланыспен бөлісті. Интерндер осы мамандыққа қызығушылық танытып, сұрақтар қойды.

Әр интернге болашақ мамандығын дұрыс таңдауды тілейміз.