Сексенбаев Н. Ж. қайта қорғауы туралы хабарландыру

“Семей медицина университеті” КеАҚ-дағы 8D10102 – Медицина мамандығы бойынша Сексенбаев Нурсултан Жаксылыковичтың философия докторы (PhD) дәрежесін алуға ұсынылған “Өз-өзіне қол жұмсау қаупін болжаушы ретінде адамның тәуелді мінез-құлқы құрылымының клиникалық-психопатологиялық аспектісі (химиялық емес тәуелділіктер)” тақырыбындағы диссертациясы қайта қорғалады.

Диссертация “Семей медицина университеті” КеАҚ психиатрия кафедрасының базасында орындалды.

Қорғау орыс тілінде өтеді.

Ғылыми кеңесшілер:

1. Оспанова Наргуль Наримановна – медицина ғылымдарының кандидаты, психиатрия және наркология кафедрасының доценті, “Семей медицина университеті” коммерциялық емес акционерлік қоғамы, Семей, Қазақстан;
  2. Прилуцкая Мария Валерьевна – қауымдастырылған профессорының міндетін атқарушы, дербестендірілген медицина және педиатрия кафедрасы, “Семей медицина университеті” коммерциялық емес акционерлік қоғамы Павлодар филиалы, Қазақстан.
  3. Ken Inoue, MD, PhD, Professor Research and Education Faculty, Medical Sciences Cluster, Health Service Center, Kochi University, Japan.

Ресми рецензенттер:

1. Любченко Марина Юрьевна – медицина ғылымдарының кандидаты (14.00.18 – психиатрия), “Қарағанды Медицина университеті” КеАҚ неврология, нейрохирургия, психиатрия және реабилитация кафедрасының профессоры, Қарағанды қ., Қазақстан.
  2. Каражанова Анар Серикказыевна – медицина ғылымдарының докторы (14.00.18 – психиатрия), “Астана Медицина университеті” КеАҚ клиникалық психология кафедрасының меңгерушісі, Астана қ., Қазақстан.

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:

1. Счастный Евгений Дмитриевич – медицина ғылымдарының докторы, профессор (14.00.18 – психиатрия), Томск ҰЗМО психикалық денсаулық ҒЗИ аффективті жағдайлар бөлімінің меңгерушісі.
  2. Любченко Марина Юрьевна – медицина ғылымдарының кандидаты (14.00.18 – психиатрия), “Қарағанды Медицина университеті” КеАҚ неврология, нейрохирургия, психиатрия және реабилитация кафедрасының профессоры, Қарағанды қ., Қазақстан.
  3. Алтынбеков Куаныш Сагатович, медицина ғылымдарының докторы (14.01.06 – психиатрия), ҚР ДСМ “Республикалық психикалық денсаулық ғылыми-практикалық орталығы” бас директоры; С.Ж. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ психиатрия және наркология кафедрасының меңгерушісі; ҚР ДСМ штаттан тыс бас психиатр-нарколог, Алматы қ., Қазақстан.
  4. Асимов Марат Абубакриевич, медицина ғылымдарының докторы (14.00.18 – психиатрия), профессор, психология кафедрасы, Тұран университеті, Алматы қ., Қазақстан.

Ғылыми қорғау 2023 жылдың 04 шілде күні сағат 10:00-да ”Семей медицина университеті” КеАҚ-ның диссертациялық кеңесінде өтеді. Мекен-жайы: Семей қаласы, Абай көшесі, 103, үлкен конференц-залы. Қорғау отырысы онлайн-режимінде Zoom-платформасында https://us02web.zoom.us/j/82936018357?pwd=c0w1YlZxb1l1eHlKTDVmL3lQTElxdz09 (конференцияның идентификациялық номері – 829 3601 8357, кіру коды – 526521) өткізіледі.

Интернет-сайт: https://smu.edu.kz/

Ғылыми хатшы: PhD, Кайрханова Ынкар Окимханова

Тел.: (ұялы) +7 777-764-08-81

Эл. пошта: ynkar.kairhanova@smu.edu.kz