“Менің таңдауым – Семей Медицина Университеті”

2023 жылдың  4-ші наурызында №1 жатақхана студенттерімен және проф.М.Н.Мусин атындағы фармакология кафедра оқытушысы Желдібаева Үміт Тоқтағазықызының 2213жалпы медицина кураторлық тобының студенттері және Алиева Сауле Абусофияновнаның  кураторлық тобының 301 фармация студенттерімен “Неліктен менің таңдауым Семей Медицина Университеті” атты тақырыбында интеллектуалды сайыс ұйымдастырды.

Сайыс 3 кезеңнен тұрды. “Неліктен менің таңдауым Семей Медицина Университеті” атты тақырыбында эссэ жазу, викториналық сұрақ , интеллектуалды жарыстан тұрды.

Сайыста жеңіске жеткен студенттер 1 орын Узбекова Аиша, 2 орын Думан Ержан, 3 орын Әлихан Дәнекер иеленді. Жеңімпаздарға кафедра атынан кафедра меңгерушісі Тулеутаева Райхан Есенжановна жылы лебізін білдіріп, сыйлықтарын табыс етті.