Сапар-профессор, м.ғ.д. Э. М. Захаров, реставрациялық стоматология бойынша мастер-класс өткізу

2023 жылғы 13 қазаннан 2023 жылғы 22 қазанға дейін Д.М. Сулейменева стоматологиялық пәндер және жақ-бет хирургиясы кафедрасының меңгерушісі м.ғ.д. Э.М. Захаровтың (Мәскеу қ.) қатысуымен офлайн және қашықтықтан шеберлік сыныптары мен семинарлар өткізіп ұйымдастырылды.

“Жай ғана күрделі туралы. Тікелей композиттік қалпына келтіру. Алдыңғы тістерді қалпына келтірудегі еркін Дизайн”, “Эндодонтия. Негізгі курс.  Эндодонтия. Ең бастысы” тақырыптар бойынша шеберлік сыныптары мен семинарлар МУС КЕАҚ стоматологиялық пәндер кафедрасының профессор-оқытушылар құрамы, интерндер, “Стоматология” мамандығы бойынша резиденттер, практикалық денсаулық сақтау дәрігерлері үшін өткізілді. Мастер-класстарды жоғары санатты дәрігер, медицина ғылымдарының докторы, “Парасат” ҚМК аккредиттелген дәріскері және ЕКАС, реставрациядан Призма Ресей чемпионы , “Амин Дент” клиникалар желісінің директоры Мәскеу Қ. – Захаров Э.М. жүргізді. Реставрация және эндодонтия бойынша семинарлар,  2 мастер-класс аяқталғаннан кейін кафедра ПОҚ,  интерндер семинар бойынша сертификаттар алды.