Рязань медициналық университетінің профессоры И. В. Матвееваның шеберлік классының аяқталуы

2023 жылдың 9 қарашасында Рязань медициналық университетінің профессоры И.В. Матвееваның, м. ғ. к., доцент, биохимия кафедрасының меңгерушісі мастер-класс дәрістері аяқталды. Профессор С. О. Тапберегенов атындағы биохимия және химиялық пәндер кафедрасының оқытушылары және 1121,1123 ОМ тобының бірінші курс студенттері Биохимияның күрделі және маңызды бөлімдерінің бірі, негізгі Органикалық заттардың, көмірсулардың, липидтер мен ақуыздардың жасушаішілік түрленуі, ағза үшін бұзылыстар мен салдар бойынша 20.10-9.11 аралығында дәрістер тыңдады. Студенттер дәріскерге “жасушалық метаболизм” комитиінің Медициналық биохимия бөлімінің маңызды материалын жақсы түсініп, игеру мүмкіндігі үшін алғыс айтты. Мастер-класс аяқталғаннан кейін барлық тыңдаушылар сертификаттар алады. Рязань медициналық университетінің биохимия кафедрасының меңгерушісі Матвеева Ирина Васильевнаға тамаша дәрістер, кафедраның әріптестерімен тәжірибе алмасу, мамандығымыз бойынша біліктілікті арттыру үшін Алғыс білдіреміз. Цифрлық технологиялар бөліміне Н.Б. Тілебалдинге, Ж. М. Мусинге, Т. Ж. Клышбековке  үздіксіз интернет және зум конференцияны уақытылы ұйымдастырғаны үшін жеке алғыс білдіреміз.

Профессор-визитингінің  шеберлік класс ұйымдастырушысы – Олжаева Р. Р.