Рязань ММУ «Гепатология» бойынша мастер-класс

«СМУ» КеАҚ ішкі аурулар мен ревматология кафедрасының резидент-гастроэнтерологтардың потенциалы мен клиникалық компетенцияларын жоғарлату мен тәжірибе алмасу мақсатында 04.12.2023 − 08.12.2023 жж. аралығында «Гепатология» пәні бойынша визиттік оқытушы: Ресей Денсаулық сақтау Министрлігінің Рязань ММУ ішкі аурулар пропедевтикасы кафедрасының меңгерушісі, медицина ғылымдарының докторы, профессор, Ресей Федерацияның Құрметті Дәрігері Бутов Михаил Александрович онлайн Мастер-класс өткізді. Алынған білімдердің өзектілігі, қолжетімділігі, дәлелді ғылым бағыты бойынша білім алушылардан оң кері байланыс алынды. Резиденттер нақты дәлелді жауаптар алумен тақырып сұрақтарын талдауға қатысты және кейін жемісті қарым қатынас тіледі.

Ішкі аурулар мен ревматология кафедрасы

Жарияланды: