«Дені сау ұлт» ұлттық медициналық саммит

Астанада «Дені сау ұлт» ұлттық медициналық саммиті өтіп жатыр.
Іс-шараны ҚР Денсаулық сақтау министрлігі «ALTYN SHIPAGER» Ұлттық медициналық сыйлығының ұйымдастыру комитетімен бірлесіп ұйымдастырды.
Саммитке құрамында Басқарма Төрағасы – Ректор, м.ғ.д., профессор А. А. Дюсупов, м. ғ. к., РЖА профессоры, т. а. Назарова атындағы физиологиялық пәндер кафедрасының меңгерушісі С. О. Рахыжанова, м. ғ. к., қауымдастырылған профессор, Қоғамдық денсаулық кафедрасының меңгерушісі З.А. Хисметова, м. ғ. д., қауымдастырылған профессор, радиология кафедрасының меңгерушісі М. Р. Мадиева және м.ғ. к., жұқпалы аурулар, дерматовенерология және иммунология кафедрасының доценті, жоғары санатты инфекционист дәрігер, С. Б. Маукаева бар «СМУ» КеАҚ өкілдері қатысуда.
Саммит жұмысына KPI рейтингінің жеңімпаздары, оқу-әдістемелік, тәрбие және ғылыми жұмыстарды атқаруда жақсы нәтижелер көрсеткен оқытушылар қатыстынын айта кеткен абзал.
Медициналық саммит барысында жетекші отандық және шетелдік спикерлердің, медицина, менеджмент және денсаулық сақтау жүйесін стратегиялық дамыту саласындағы сарапшылардың қатысуымен TEDx форматындағы «Health&Talks» диалог алаңының отырысы өтуде.
Кешке жыл сайынғы «ALTYN SHIPAGER» Ұлттық медициналық сыйлығы тапсырылады. Салтанатты табыстау барысында ҚР медицинасының дамуына ерекше үлес қосқан медицина қызметкерлері мен медициналық ұйымдар марапатталады.

Жарияланды:
Рубрикалар: Категориясыз