Анатомия, гистология және топографиялық анатомия кафедрасы – академиялық ұтқырлық

Н.А.Хлопов атындағы анатомия, гистология және топографиялық анатомия кафедрасының білім беру ісінің басым бағыттардың бірі академиялық ұтқырлық бағдарламасы –кафедрааралық интеграция арқылы іске асырылды профессор А.Б. Әубәкіров атындағы Адам анатомиясы кафедрасымен –
2023 жылдың 4 мен 8 қыркуйегі аралығында профессор А.Н. Хлопов атындағы «Анатомия, гистология және топографиялық анатомия» кафедрасының оқытушылары м.ғ.к., доцент Милюшина И.Н., доцент, м.ғ.к. С.К. Кожанова, аға оқытушы Есболатова Г.М. КЕАҚ «Астана медицина университеті»- ЖМФ 1-2 курс студенттеріне жалпы медицина және стоматология факультеттерінің студенттеріне «Анатомия» пәні бойынша лекциялар оқыды. Ішкі академиялық ұтқырлық бағдарламасы оқытушыларға тәжірибе алмасуға мүмкіндік береді.

Рубрикалар: Оқу процесі