“Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік Күні” дөңгелек үстелі

12.12.2023 жылы психиатрия және наркология кафедрасының меңгерушісі PhD докторы Т. М. Молдағалиев, кафедра ассистенті А. А. Алмагамбетова, ассистент, PhD, госпитальдық хирургия, анестезиология және реаниматология кафедрасының докторы С. Т. Абдрахманова, дерматовенерология және иммунология кафедраның доценті С. Б. Маукаеваның жетекшілігімен ЖМ 5108, 5216, 5230 топтарының студенттеріне арналған Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне арналған іс-шара өткізілді.

Семей медицина университетінің 5 курс студенттеріне 5108 топтың кураторы А. А. Алмагамбетова өз сөзінде 1991 жылы 16 желтоқсанда Қазақстанда “Қазақстан Республикасының мемлекеттік тәуелсіздігі” Қазақстан Республикасының конституциялық заңы қабылданғанын атап өтті. Қазақстанның Тәуелсіздік күні экономикалық салаларды түбегейлі реформалау туралы ұмытпауға көмектеседі, соның арқасында қазіргі елдің нарықтық экономикасы дамып келеді. Қазақстан Республикасы тәуелсіз ұлттық мемлекеттіліктің өзіндік бірегей моделін құрай алды.

5 курс студенттері қызықты фактілерді зор ынтамен сіңірді, пікірталастарға белсенді қатысып, өздерінің интеллектін жаңа біліммен байытты.

Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күні бірлік пен көпұлтты мақтаныштың символы ретінде біздің алдымызда тұр, жыл сайын тәуелсіздікті сақтаудың маңыздылығын еске салып, бейбітшілікке жәрдемдесуге шақырып, Қазақстанның әрбір азаматын елдің өркендеуі үшін еңбекке шабыттандырды.

Ең бастысы – еліміздің болашағы әрқайсымыздың қолымызда екенін түсіну. Біз, Қазақстан халқы, мемлекетіміздің бағытына жауаптымыз. Шынында да, біздің іс-әрекеттеріміз бен ұмтылыстарымызда еркін және гүлденген болашақтың кілті жасырылған.