Академик И.П.Павлов атындағы Рязань мемлекеттік медицина университетімен мастер-класс

2024 жылдың 29 қаңтары мен 2 ақпаны аралығында Семей медицина университеті КеАҚ профессор М.Уразалин атындағы микробиология кафедрасында Ресейдің Рязань мемлекеттік медицина университетінің микробиология және вирусология кафедрасының шақырылған профессоры Александра Ивановна Новактың шеберлік сабағы өтті. «Протозойлы инфекциялардың қоздырғыштары және олардың микробиологиялық диагностикасы» тақырыбында Жалпы медицина факультетінің 3 курс студенттеріне арналды. Новак А.И жоғары әдістемелік деңгейде шеберлік сыныбын өткізді, протозойлық инфекциялардың заманауи диагностикасы мен алдын алу мәселелері талқыланды. Студенттер лекцияларды қызығушылықпен тыңдап, қызықты шеберлік сабағы үшін профессорға алғыстарын білдірді. Мастер-классқа қатысушылардың барлығына сертификаттар берілді.

Жарияланды: