Семей қаласының “Б. Момышұлы атындағы №34 ЖОББМ” КММ-де кәсіптік-бағдарлау жұмысы

Биохимия және химиялық пәндер кафедрасы меңгерушісінің м.а. р. р. Олжаева, ЖМ 1121 тобының студенттері, Асхатұлы Мағжан, Қалиев Сернад Семей қаласының “Б. Момышұлы атындағы №34 ЖОББМ” КММ-де болып, білім алушылармен кәсіби-бағдарлы әңгіме өткізді. Алдымен оқушылар университет туралы бейнеролик көрді, әртүрлі факультеттерде оқығаннан кейін қандай мамандықтар алуға болатындығы туралы ақпаратты тыңдады, әңгіме соңында барлығына “Foundation”мектебінің үлестірме материалдары таратылды. Студенттер өздерінің студенттік өмірлерінен өздерін тек оқуда ғана емес, сонымен қатар ерікті қызметпен айналысуға, түрлі ғылыми, спорттық секцияларда, үйірмелерде, ұйымдарда және т.б. биохимия және химиялық пәндер кафедрасының меңгерушісі Р. Р. Олжаева не қажет екенін түсіндірді, биология, химия, ағылшын тілін мұқият оқып үйрену керек. Медициналық мамандықтарды таңдағысы келетін оқушылар бар екені қуантады.

Олжаева Р. Р., ОМ 1121 тобының студенттері Калиев Сернад, Асхатұлы Мағжан