Тайоразова Г. Б. PhD диссертациясын қорғауы

«Семей медицина университеті» КеАҚ-дағы 8D10102 – Медицина мамандығы бойынша Тайоразова Гульнара Болатовнаның философия докторы (PhD) дәрежесін алуға ұсынылған “Туа біткен пневмонияға шалдыққан шала туылған нәрестелердегі D дәрумені мен микроэлементтер тапшылығының клиникалық-болжамдық ерекшеліктері” тақырыбындағы диссертациясы қорғалады.

Диссертация «Семей медицина университеті» КеАҚ Д. М. Тусупова атындағы педиатрия және медициналық реабилитология кафедрасының базасында орындалды.

Қорғау орыс тілінде өтеді.

Ғылыми кеңесшілер:

1. Алимбаева Алия Рахметуллиновна – медициналық ғылымдар кандидаты, «Семей медицина университеті» КеАҚ Д. М. Тусупова атындағы педиатрия және медициналық реабилитология кафедрасының меңгерушісі.
  2. Танатаров Саят Замамбекович – медициналық ғылымдар докторы, «Семей медицина университеті» КеАҚ профессоры, Абай облысы Денсаулық сақтау басқармасының “Дүйсенбі Қалматаев атындағы Мемлекеттік жоғары медициналық колледжі” ШЖҚ КМК директоры.
  3. Лобанов Юрий Федорович – медициналық ғылымдар докторы, профессор, балалар аурулары пропедевтикасы кафедрасының меңгерушісі, РФ, Барнаул қ., Алтай Мемлекеттік медицина университеті (денсаулық сақтау министрлігінің АММУ-дағы ФГБОУ).

Ресми рецензенттер:

1. Дюсенова Сандугаш Болатовна – медицина ғылымдарының докторы, профессор (14.00.09 – педиатрия), педиатрия және неонатология кафедрасы, “Қарағанды қ. медицина университеті” КеАҚ, Қарағанды қ., Қазақстан.
  2. Алтынбаева Гульмира Бекназаровна – PhD, (14.00.09 – педиатрия), педиатриялық блоктың жетекшісі, С. Ж. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ неонатология кафедрасының доценті, Алматы қ., Қазақстан.

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:

1. Жұмалина Ақмарал Қанашқызы – медицина ғылымдарының докторы (14.00.09 – педиатрия), профессор, “Неонатология мен № 1 балалар аурулары”, “Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті” кафедрасының жетекшісі, Ақтөбе қ., Қазақстан.
  2. Розенсон Рафаил Иосифович – медицина ғылымдарының докторы (14.00.09 – педиатрия), “Астана медицина университеті” КеАҚ балалар аурулары кафедрасының профессоры, Астана қ., Қазақстан.
  3. Михалев Евгений Викторович – медицина ғылымдарының докторы (14.00.09 – педиатрия), “Сібір мемлекеттік медицина университеті, Томск қ.” госпитальдық педиатрия кафедрасының профессоры, Томск қ., РФ.
  4. Алтынбаева Гүлмира Бекназарқызы – PhD (14.00.09 – педиатрия), педиатриялық блоктың жетекшісі, “С. Ж. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ” неонатология кафедрасының доценті, “Педиатрия және балалар хирургиясы ғылыми орталығы” АҚ, Алматы қ., Қазақстан.

Ғылыми қорғау 2024 жылдың 12 наурыз күні сағат 11:00-де «Семей медицина университеті» КеАҚ-ның диссертациялық кеңесінде өтеді. Мекен-жайы: Семей қаласы, Абай көшесі, 103, үлкен конференц-залы. Қорғау отырысы офлайн және онлайн-режимінде Zoom-платформасында https://us02web.zoom.us/j/82028247353?pwd=SWtycG5PZ1VkY09lWW8rL3VDTG1BZz09 (конференцияның идентификациялық номері – 820 2824 7353, кіру коды – 515243) өткізіледі.

Интернет-сайт: https://smu.edu.kz/

Ғылыми хатшы: PhD, Кайрханова Ынкар Окимхановна