Жас оқытушы мектебі

24.01.24 Жас оқытушы мектебі жұмыс жоспары бойынша биохимия және химиялық пәндер кафедрасының меңгерушісі м.а., б.ғ.к., РАЕ профессоры Р. Р. Олжаеваның “TBL пайдалану кезінде биохимия бойынша интеграцияда білім алушылардың практикалық дағдыларын қалыптастыру” тақырыбында және м.ғ.к., Ю.В Пругло атындағы патологиялық анатомия және сот медицинасы кафедрасының ассистенті Жакипова А. А. “біздің RBL тәжірибеміз” тақырыбында дәріс оқыды. Қазіргі уақытта жоғары медициналық мектепте дәстүрлі дәріс-семинарлық сынақ жүйесімен қатар әртүрлі инновациялық білім беру технологиялары кеңінен қолданылады. Дәріскерлер пәнді оқытуда интегралды және тік интеграцияны қолдану туралы айтып, TBL, RBL әдістемесі бойынша оқыту тәжірибесімен бөлісті. Жас оқытушылар мектебінің тыңдаушыларына TBL, RBL әдістемесі бойынша сабақтың барлық кезеңдерінің пайызымен бағалауды есептеу бойынша презентация және Excel құжаты ұсынылды. Барлық педагогтарға табыс және түрлі инновациялық білім беру технологияларын қолдануда ұтқырлық тілейміз.

Рубрикалар: Семинарлар