“Бронх демікпесі” тақырыбында терапевтік бейіндегі дәрігерлер үшін онлайн-режимде кезекті семинар

2024 жылғы 6 наурызда “МУС” КЕАҚ ішкі аурулар пропедевтикасы кафедрасының меңгерушісі К. ш. Амренова және кафедра ассистенті Г.М. Аманғалиева “бронх демікпесі”тақырыбында терапевтік бейіндегі дәрігерлер үшін онлайн-режимде кезекті семинар өткізді. Семинарға Семей қ., Өскемен қ., Зайсан қ., Самар Қ., Павлодар қ., Астана қ. дәрігерлері – “МУС” КЕАҚ бейресми оқыту тыңдаушылары қатысты. Семинар барысында Gina 2023 нұсқауларына сәйкес бронх демікпесі бар науқастарды басқару бойынша ұсыныстар қаралды. Талқыланған мәселелер барлық қатысушылар үшін өзекті болды, қолданбалы сипатта болды және жалпы алғанда, Gina-ның соңғы ұсыныстарына сәйкес бронх демікпесінде көрсетілетін медициналық көмектің сапасын жақсартуға бағытталған.

Рубрикалар: Семинарлар