Дәрігерлерге “Өкпенің созылмалы обструктивті ауруы (ӨСОА)” тақырыбында семинар өтті

2024 жылғы 29 ақпанда “МУС” КЕАҚ ішкі аурулар пропедевтикасы кафедрасының меңгерушісі К. ш. Амренова, кафедра ассистенті Г.М. Аманғалиева дәрігерлерге “өкпенің созылмалы обструктивті ауруы (ӨСОА)”тақырыбында семинар өткізді. Семинар терапевтік бейіндегі дәрігерлер мен сабақтас пәндер үшін қашықтықтан форматта өтті. Қазақстанның түрлі өңірлерінен – Павлодар, Семей, Өскемен, Астана, Зайсан, Самара қалаларынан дәрігерлер қатысты. Семинарда госпитальға дейінгі және госпитальға дейінгі медициналық көмек көрсету кезеңдерінде ӨСОА бар пациенттерді басқару мәселелері талқыланды, Gold 2024 ұсыныстары қаралды. Семинар тақырыбы барлық қатысушылар үшін өзекті болды. Семинар тәжірибешілер үшін қолданбалы сипатта болды. Семинарға қатысушылар оны қызықты әрі пайдалы деп бағалады.

Рубрикалар: Семинарлар