Наурыз мейрамын тойлау

13.03.2023 жылы мейіргер ісі кафедрасында Наурызға арналған мерекелік іс-шара өтті.

Наурыз-көктем мерекесі, көптеген халықтар арасында Жаңа жыл мерекесі. Бұл күнді тойлау дәстүрлері ғасырлар бойы жалғасуда. Ғалымдардың есептеуі бойынша Наурыз мерекесіне бірнеше мың жыл. Наурыз-күн күнтізбесі бойынша жаңару және жаңа жылдың басталуы мерекесі. Бұл күні табиғат оянады, жақсылық пен рақым жерге түседі деп саналады. Наурыз-жарқын және көңілді мереке.

2105, 2418 «Жалпы медицина», 204 «Стоматология», 101, 201 «Мейірбике ісі» топ студенттері және 101 «Мейірбике ісі» тобындағы  магистранттар беташар, құдалық, төс қагыстыру, сырға салу салу,  арқан тарту ұлттық ойынды көрсетті.

Ұйымдастырушылар: қауымдастырылған профессор, доцент, мейіргер ісі кафедрасының меңгерушісі Жуманбаева Ж.М., кафедра ассистенттері Орынбасарова Б.А., Оспанова А.Т., Болатова М.Б., Қисина Р.М., Құдайбергенов Р.Н., Шагиева Д.Ш., Рахматуллина Н.С., Садықова Т.М., Амренова Д.Ш., Шарапиева А.М., Айтмурзинова Г.Т.

Рубрикалар: Мерекелер