Қашықтықтан академиялық ұтқырлық курсы аяқталды

15 наурызда “МУС” КЕАҚ (Семей, Қазақстан) ішкі аурулар пропедевтикасы және ішкі аурулар пропедевтикасы кафедрасы арасында қашықтықтан академиялық ұтқырлық курсы аяқталды. И. К. Ахунбаева (Бішкек, Қырғызстан). Мастер-класстар 11 наурыздан бастап жалпы клиникалық (сабақтас) пәндер бойынша, ҚММА “дәрігер-эндокринолог” мамандығы бойынша 2,3-ші оқу жылының клиникалық ординаторларына арналған “Терапия” блогы өтті. И. К. Ахунбаева. Спикер м. ғ. к. “МУС” КЕАҚ ішкі аурулар пропедевтикасы кафедрасының меңгерушісі, доцент к. ш. Амренова болды. Өзекті терапевтік нозологиялар мен проблемалар (GOLD, GINA, ass/AHA және ESC/ESH, ACR/EULAR, ADA, IDF) бойынша ұлттық нұсқаулықтар мен халықаралық стандарттар мен келісімдер негізінде заманауи деректер ұсынылды. Оқу бағдарламасы ғылыми негізделген қолданбалы сипатта болды. Серіктес ЖОО басшылығына және IT бөлімдерінің мамандарына онлайн-кездесулерді ұйымдастыруға және өткізуге көмектескені үшін Алғыс білдіреміз.

Жарияланды: