“Асқазан-ішек аурулары және жүктілік” семинарында оқыту

18.03 бастап. 20.03.2024 жылға дейін “interna Clinic” Гастроэнтерология, Гепатология және метаболизм институтында (Алматы қ.) “Асқазан-ішек аурулары және жүктілік” қарқынды семинары басталды. Бұл қарқындылықтың спикерлері а.в. Нерсесов, м. ғ. д., профессор, ҚазҰМУ гастроэнтерология кафедрасының меңгерушісі ,С. Д. Асфендиярова, “Interna Clinic” Гастроэнтерология, Гепатология және метаболизм институтының медициналық директоры және А.К. Дүйсенова, м. ғ. д., профессор, ҚазҰМУ жұқпалы және тропикалық аурулар кафедрасының меңгерушісі. С. Д. Асфендиярова, “interna Clinic” Гастроэнтерология, Гепатология және метаболизм институтының кеңесшісі, Қазақ бауырды зерттеу қауымдастығының Вице-президенті болды. . Оқытудан м. а. доцент Смаил Е. М. өтті. Қарқындылық оқыту барысында “жедел вирустық гепатит және жүктілік”, “созылмалы вирустық гепатит және жүктілік”, “созылмалы инфекциялық емес гепатит және жүктілік”, “НЕLLP-синдром және бауырдың жедел май дистрофиясы”, “Эклампсия, преэклампсия және бауыр”, “Жүктілік кезіндегі Холестаз”тақырыптары бойынша соңғы жаңартулар ұсынылды. Қарқынды оқыту соңында Е. М. Смаилға сертификат берілді.

Жарияланды: