PhD Крыкпаева А. С. ғылыми атақ беру үшін құжаттарды тапсыру туралы хабарландыру

«Ғылыми атақтарды (қауымдастырылған профессор (доцент), профессор) беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 128 бұйрығына сәйкес толықтырулар мен өзгертулер Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім Министрінің м.а. 09.01.2023 жылғы № 7 бұйрығына сай «Семей медицина университеті» КеАҚ өтініш беруші туралы ақпаратты жариялайды: Мейіргер ісі кафедрасының доцент м.а., PhD Крыкпаева Айнур Сериковнаға қауымдастырылған профессор (доцент) ғылыми атағын беру.

Тіркелген құжаттар

АтауыСілтемелер
Крыкпаева А. С. 1-қосымша – 30100 – «Жалпы медицина» ғылыми бағыты бойынша қауымдастырылған профессор (доцент) ізденушінің ғылыми атағы туралы анықтама
Крыкпаева А. С. 2-қосымша – Халықаралық рецензияланатын басылымдардағы жарияланымдар тізімі